• Algaja
Kiire isoleeritud serial port moodul täielikult isoleeritud, USB TTL serial port RS232 CH340

Kiire isoleeritud serial port moodul täielikult isoleeritud, USB TTL serial port RS232 CH340

€ 6.99

Kättesaadavus
Laos


HALDUS-86 optiline isoleeritud USB TTL serial port
1500 V täielik elektrilise isolatsiooni, integreeritud sõltumatu toide, kaitse dioodid, stabiilsus suurel kiirusel, täieliku kaitse väliste löökide, lühise põhjustatud arvuti USB kahju, tugev poolt põhjustatud häirete arvuti jookseb, sinine ekraan ja muud küsimused.
Kas seadmed on suure võimsuse silumine, tugev sekkumine, või tavaline ühe chip madalpinge väike pardal, siis soovitame kasutada serial port isolatsiooni, on võimalik tõhusalt vältida hooletu operatsiooni lühise põhjustatud USB-kahju ja arvuti kokku jookseb, sinine ekraan probleem, mis oluliselt parandab turvalisust.
Mooduli funktsioonid
1 originaal CH340 peamine kontroll, suur kiirus, stabiilsus, kiirusepiirang 1 Mbps 921600bps )
2 optocoupler isolatsiooni kava, kiire, madala veamäära, väga stabiilne.
3 integreeritud tellistest isoleeritud toiteplokk, isoleeritud pool, ilma välise toiteallika, lihtne kasutada, nagu tavaline TTL serial porti saab kasutada otse.
4 suurendada isolatsiooni valdkonnas, mille laius on 4 mm või enam, et säilitada piisav creepage kaugusel.
5 väljund TX RX terminal integreeritud kaitse diood parandada löögikindlus.
Kuus USB-terminali ja serial väljund ilma elektri ühendused, täielikult kaitsta arvuti USB suhu ei saaks kahjustada välised lühis, amortisaatorid jne. Vältida häireid, mis on põhjustatud arvuti jookseb, side-ebastabiilsust.
7 väljundi tase saab sisse kohaneda 5 V/3.3 V süsteem paindlik ja lihtne kasutada.
8 toeta väline toide, maksimaalne 150m A. ( Üldine teatis ei saa ühendatud )
9 juhatuse isolatsiooni diood, toetada STC mikrokontrolleri põletamine STC mikrokontrolleri programmeerimine protseduurid tuleb ära lõigata kõrgel tasemel külma start ja ühine seerianumber (TX terminali kaudu P30 pin mikrokontrollerile on toide, toide ei ole täiesti viia nurjunud allalaadimise ainult serial isolatsiooni dioodid saab kasutada)
10 integreeritud toide, saata ja vastu võtta kolm LED-indikaator.
Peamised parameetrid :
Mooduli tüüp : valgus karantiini USB TTL serial port
Rated side rate : 600 - 921600bps (1 M)
Tase väljund : 5 V/3.3 V lülitatav
Väljundvõimsus : 5 V/3.3 V lülitatav (isoleeritud toite moodul)
Isoleeritud võimsus : 150m A (täiesti eraldatud USB)
LED : sinine USB toite märgutuli, 1 punane saatke juhised, 1 roheline saada juhiseid.
USB-port kaitse 500m A kaitsmed täiesti isoleeritud väljund.
Lisateenused funktsioon : Koos tagurpidi diood, toetada STC mikrokontrolleri kirjutada, ei ole voolukatkestus olukord.
Erilisi näpunäiteid :
1. seal on mõned üksikud moodulid turul on vaja välist toiteallikat, see moodul ei eelda välise sõltumatu toiteallikaga, kui tavaline USB TTL serial port võib olla kasutatud!
2 mooduli väljund on TTL-tase (5 V/3.3 V), mitte RS232 tasandil (+-15 V).
Pin kirjeldus
1,5 V/3.3 V valige pin : Lülitumine lühikese-circuit ühise põllumajanduspoliitika valige väljund pinge. (peab olema ühendatud)
2.TX/RX : Serial data pin-kood (moodul on TX/RX, mis vastab RX/TX välise seadme)
3.VCC/GND : Power / maa (GND peab olema ühendatud, VCC võib olla peatatud)
4.P30 : STC mikrokontrolleri kirjutada, kui MCU P30 pin ühendus siin ( MCU P31 pin ühendus RX ). Võib kasutada ka TX pin-koodi.
Tarne TX/RX pin-lühise ühise põllumajanduspoliitika otse ühendatud test funktsioon, kui kasutatakse ära võtta.
Teabe levitamine
1 juht (CH340 T, toetab XP/WIN7/WIN8 32/64 bit)
2 serial debugging tools (maksimaalne toetus 921600bps) Millised keskkonnad peavad olema eraldatud USB liides? USB liides on üks levinumaid liidesed electronic engineers, praktikud ja igapäevast elu. Kasvava konkurentsi arvuti tööstuses, toodete hinnad on üha väiksem ja väiksem, Mistõttu enamik ettevõtteid arvuti emaplaadid liides kaitse, osa saab lihtsustada ja vähendada. USB liides mitte ainult inimese keha, Väline kontakt, ja enamasti see ka Väline toide. Väline tugev, tugev sekkumine USB-port suur tekitatud rõhk. See tõi kaasa palju arvuti USB liides strike ette, Isegi emaplaadi kahju. 1 tugev elektrilised seadmed suure võimsusega (näiteks kõrge pinge, sagedusmuundur, mis mootoriga autot, jne.) ja arvuti USB-ühendus, võib põletada, USB-liides, Peavad olema isoleeritud, et tagada, et arvuti USB-porti, emaplaadi ja isiklik ohutus, võib tõhusalt ära hoida USB-kahju ja vigastuse. 2 tugevaid häireid elektriseadmete, nagu mootor ajab, inverterid jne. ise on palju häireid, string USB porti võib põhjustada arvuti jookseb, sinine ekraan, mingit vastust, jne. See seade saab kasutada isoleerida USB liides, et vältida häireid arvuti. 3 müratundlike seadmed arvuti ise on allikas, müra isolatsiooni läbi USB pordi, saab vältida häireid kõrge sageduse edastamine arvuti tundlike seadmete, nii, et parem juurdepääs andmetele, nagu audio seadmed, täpsus mõõtmise seadmed ja meditsiiniseadmed. 4 üldised elektrooniliste seadmete Puhul tavalised elektroonilised seadmed, läbi isolatsiooni saab tõhusalt vältida misoperation põhjustatud lühis kahju, et arvuti USB-porti, sinine

Kauba parameetrid

Laadi:
Sisemine
Tüüp:
Wired
Brändi Nimi:
KEFU
Ülekande Kiirus:
.

See meeldib sulle paremini