• Algaja
36V liitium-ioon aku alla toru, elektripliit, bike 500W aku bafang bbs02 aku

36V liitium-ioon aku alla toru, elektripliit, bike 500W aku bafang bbs02 aku

€ 111.30

Kättesaadavus
Laos


Liitium Aku Süsteem
Alla Toru, Elektripliit, bike B attery
36 V 7 AH Aku + BMS Süsteemi + 3 A Laadija + Kott
Tasuta kohaletoimetamine USA ja ELI maksu kohustus
Kõrge Kvaliteediga RAKU
Tasakaalustatud SMT BMS Süsteemi CC/CV Laadija
Aku Parameetrid : Aku Materjali Liitium Nimipinge (V) 36 V Nominaalne Mahtuvus (Ah) 7 Ah Max Tühjendamine Praeguse 20 A ( BMS KOMPLEKT 500 W ) Maksimaalne Tasu Pingele Kuni 42 V Heakskiidu cut-off voltage 28 V laadimisvool 3 Amprit Kaal (NW) 1,3 Kg Elutsükli 1000 ~ 1200 korda Mõõt 190×160×90 mm BMS Süsteemi Parameetrid : Ülemäärane kaitse (V) 4.2±0.025 Ülemäärane Recovery (V) 4.10±0.05 Üle-heakskiidu pinge (V) 3.5±0.05 Üle-heakskiidu taastamise Lahti lasti või tasu Vastupanu (m/oomi), Tasuta tasakaalustatud vool (m A) 60 Laadija Parameetrid : Kohaldades Aku Tüüp Liitium-sisendpinge (AC/V) 110 V või 220 V väljundvool (A) 3 A väljundpinge DC/V) ≤ 42 V
Pakett sisaldab :
1 X Liitium Aku
1 × BMS Süsteemi
1 X Laadija 1 X Kott
100% UUED liitiumpatareiga
Tõsi, Suure-määr heakskiidu !!!
VÕRDLUS ANDMETE HULGAS ERINEVATE LIITIUM BAASI PATAREID Rakkude Ohutuse elutsükkel VÕIMSUS KAAL TIHEDUS PIKAAJALISE KULU, Temperatuuri Vahemik Li Fe PO4 maailma kõige turvalisem aku, nr plahvatus, ei reostust, pika eluea Suurepärane Tsükli elu võib olla nii kaua, kui üle 2000 tsüklit, parim kõigist loetletud rühmadesse. Vastuvõetav Suurepärane
Kõige majandus-Suurepärane (võib olla tühi juures -45~ 70 celsiuse järgi) Li Co O2 Li Co O2 on kallis, tegelik võimsus kui selle teoreetiline võimsus on ainult (274m Ah g-1) ja umbes 50%, mis on madalam kasutamise koobalt; Li Co O2 elutsükkel on jõudnud 500 Vastuvõetav Tsükli elu ainult kuni 300~500 tsükkel. Ole hea kõrge C-määra kinnitamine. Hea Kõrge Lagunenud kaugemale 55 ~ -20 celsiuse järgi Li Mn2 O4 On käsitseda ettevaatlikult, või see võib plahvatada või süttida alusel kokkupõrke või üle laetud. Vastuvõetamatu Tsükli elu ainult üles to1 500~800 tsükkel, sõltuvalt heakskiidu C-rate. Vastuvõetav Vastuvõetav Kõrge Li(Ni Co) O2 Väga ebastabiilne, peab hakkama väga hoolikalt, see võib plahvatada või süttida alusel kokkupõrge, üle-laetud, lühise või kui soojuse kogunemist. Vastuvõetav elutsükkel saab 300~500 tsükkel. Ole hea kõrge C-määra kinnitamine. Hea Kõrge Lagunes väga kiiresti üle 55~ -20 celsiuse järgi
Li Fe PO4 materjali on palju ohutum, kõige pika tsükli elu, ei reostust keskkonnale uute energeetiliste materjalide !
Uus loodan,et tulevikus Muutuda !
Kuna üha rohkem ja rohkem saastamist,Soojenemist tõsiselt,Maa Lähedal inimtoiduks Kõlbmatud Elu.
Nüüd, me peame kasutama hakata high-tech energiat, et muuta päev katastroofi.
Li Fe PO4 Aku On uus energia,See ei tohi põhjustada reostust,See ei tooda plahvatus,Pikk eluiga,Struktuurilise stabiilsuse ja Odavam!
Li Fe PO4 muutub eelistatud aku tehnoloogia veojõukontroll eesmärkidel ja muud olukorrad, kus suure heakskiidu omadused ja elutsükkel on oluline. (Li Fe PO4) patareid on põhineb originaal liitium-ioon keemia, kuid Li Fe PO4 kasutatakse katoodi materjali asemel liitium-koobalt vääveldioksiidi (Li Co O2). Viimane on leitud kõige sagedamini kasutatavad patareid sülearvutid, mobiiltelefonid, MP3-mängijad jne.
Li Fe PO4 on olemuselt turvalisem katoodi materjalist kui Li Co O2 kuna eksotermilise reaktsiooni ei teki patareid, mis põhineb käesolev materjal : Li Fe PO4 rakud ei ole põletatakse või plahvatada äärmuslikes tingimustes. Lisaks Li Fe PO4 rakud on kõrgema heakskiidu voolu, ei ole mürgine ja on palju suurem elutsükkel kui Li Co O2 rakke.
KOHALETOIMETAMINE : Õhu-post või Fedex 9-12 tööpäeva jooksul Transport teistes riikides,võib olla ekstra tasud,Palun võtke meiega ühendust , Aitäh ! Postikulu Sisaldab Laevanduse Tasu, Ladu, pakkematerjali, Kütuse lisatasud, Karbid, Etiketid ja Pakendi maksumus. Me EI vastuta mis tahes viivitus sünnituse ajal, sealhulgas, kuid mitte ainult, tolli-posti kontroll, streik jne. See oleks tavaliselt 3-10 tööpäeva jõuda kõige riikides. Tellimusi Võtavad 5 - 6 tööpäeva protsessi. (Eeldus on see, et kinnitada oma aku suurus) Märkus : Tariif maksab ostja, müüja ei maksta tollimaksu teile!
30 päeva jooksul vastuse garantii : sul on täis kaks nädalat, et proovida punkt, kui teile ei meeldi ,võite saata see tagasi (vähem laevaliikluse) 15% taasasustamist tasu või saada raha tagasi. Kuid lähetamise kulud on ostja vastutab, ei oleks tagastamisele.
Ostu peab olema heas seisukorras, sealhulgas kõik tarvikud. Meie sertifitseeritud tehnikud testida kõiki punkte, et tagada üksuste prefekt enne shipping .Kui te olete saanud defektne, punkt, saatke meile ja saatis selle tagasi .me vahetame teise brändi uus vahetus, et sa 14 päeva jooksul alustada, üleandmise kuupäev.. Me eest Üks-viis laevaliini kulud, mis on minu koht sinu. Ja ostja peaks maksma tagastamise kulusid. Saatke meile kohe, kui te leiate, et kaup on mõni probleem. Pakume teile tagasi number, et saata see tagasi.
Palun kontrollige punkt hoolikalt enne saatmist selle tagasi, kuna me ei saa vastutada kõigi merevedude kulusid.

Kauba parameetrid

Pinge:
36v
Brändi Nimi:
FGHGF
Tüüp:
Liitium Aku
Võimsus:
< 10Ah
sobivus mootor:
250W,350W,500W
Pinge:
36v

See meeldib sulle paremini