• Algaja
Saito Ram/ Alumiinium proovi disk / vedel /Tahke/ termiline analüüs tiigel / proovi tassi /DSC tiigel

Saito Ram/ Alumiinium proovi disk / vedel /Tahke/ termiline analüüs tiigel / proovi tassi /DSC tiigel

€ 28.00

Kättesaadavus
Laos

Toote Kirjeldus: Saito Ram DSC alumiinium tiiglisse(päritolu : Hiina ,Materjal : 99.99%Al ,Kasutatud temperatuurivahemik : -150 ~ 650℃,(Hind : 4055cible hulka kaas),Suurus : D6.7*H4.0mm. Shanghai Jingyi vahend, keemilistest materjalidest co., LTD., spetsialiseerunud tootmise, müügi, DTA, DSC skaneeriv calorimeter erineva termilise analyzer, TGA (thermogravimetric analyzer ja muud spetsiaalsed soojus analyzer alumiiniumoksiidi, tsirkoonium -, metall, alumiinium, materjali nagu plaatinatiiglisse. Tiigel mõõde 2-100 - MM läbimõõduga, kõrgus 2.5-140 MM erinevaid kirjeldusi, minimaalne seina paksus võib ulatuda 0.1-0.3 MM, täiuslikum erinevaid, aastaringselt laos. See pood müüb tiigel saab kohandada Lin Sett Linseis Saksamaa, Ameerika Ühendriigid, Ameerika Ühendriigid TA PE, Saksamaa Netzsch, Šveits Mettler, Prantsusmaa Setaram tara mu, Shimadzu alates Shimadzu, Jaapan neo-konfutsianism Rigaku, Jaapan seiko SII, Saksamaa brooke AXS ettevõtted nagu tootmine termilise analüüsi vahendeid, ja esitab proovide joonis töötlemine kohandatud teenust. Sest Pekingi optiline instrument, tehase, Shanghai tasakaalu vahend taim, TA, Saksamaa Netzsch, Šveits Mettler pakkumise vahendeid nii kodu-ja välismaal, toote kvaliteet, mida kohalikud kuulsad ülikoolid ja uurimisinstituudid, müüb kaugetel turgudel kohtade, nagu Hong Kong ja Taiwan, Euroopa ja Ameerika Ühendriikide, Lähis-Ida.
Selleks, et tagada proovi kõrge kasuteguriga soojusvahetid vahel andurid, valige palun kõrge kvaliteediga, sobiv temperatuur vahemikus proovi disc/tiigel eksperiment, et saavutada parim mõju katsetada.
1. Roostevabast terasest plaat/tiigel sobiv temperatuurivahemik proovi toatemperatuuril kuni 350 ℃
2. Proovid alumiinium plaat/tiigel sobiv temperatuurivahemik ruumi temperatuuri kuni 600 ℃
3. Alumiiniumoksiid proovi plaat/tiigel saab kasutada kuni 1800 ℃
Termilise analüüsi proovi plaat/tiigel on lühike sissejuhatus :
Alumiinium tiigel on lisatud :
1. Alumiinium proovi plaat ja proovi kate : sobib kasutamiseks mitte-lenduvad tahked proovid, nagu polümeer-ja ravimitega, mida kasutatakse sageli polümeer, materjalide termoplastilisest ja termoreaktiivne polümeer sulamine, risoomide ja klaas üleminekut teadus; Proovi plaati nagu tääk, kuid ei tihend.
2. Selleks, et vältida proovi plaat/tiigel ja proovi reaktsioon võib kasutada inertseid proovi plaat/tiigel, näiteks plaatina roodiumi plaat/tiigel proovi.
3. Vask-või platinum roodiumi plaat/proovi tiiglisse võib toimida katalüsaatorina toime ja kasutatakse ka enamik materjali TGA analüüs.
4. Kõrge rõhu proovi plaat : kogu eksperimendi proov set/suletud keskkonnas tiigel, piirata volatilization lenduvate ainete kohta; Suletud, et vältida lahusti aurustumine või lenduvate reaktsioonisaaduste lisada, et kõrvaldada häireid aurustumissoojuse tõttu.
5. Kõrge kvaliteediga proovi disc/tiigel võib aidata laiendada kohaldamise ulatus DSC, kasutades suurel hulgal proovi plaat/tiigel arvesse rohkem proove saab kasutada, et mõõta kütte mõju nõrk, tahad saada paremat lahendust saab kasutada kerge, hea soojus-juhtivus proovi plaat/tiiglis.
Alumiiniumoksiid tiigel on lisatud :
Alumiiniumoksiid tiigel kasutades kõrge puhtusega alumiiniumi pulber, nagu tooraine, mis on kombineeritud kaasaegse arenenud põletamise tehnoloogia, mis on spetsialiseerunud tootmise termilise analüüsi alumiiniumoksiidi tsirkooniumoksiid keraamiline tiigel, tagavad toode on kasutatud järgmisi neli omadused, hästi rahuldada igasuguseid termilise analüüsi katse.
1. Kõrge soojusjuhtivus, soojusülekanne vahel proovid ja tiigel kiirus, veendumaks, et seal on väga väike temperatuuride erinevus, temperatuuri ühtlane jaotumine.
2. Struktuur stabiilne tulemuslikkuse, kõrge puhtus pulber, mille täpsuse kontrolli kõrge temperatuur paagutamine protsessi teket tihe, ühtlane micro faasina struktuuri, et tagada, et kasutada protsessi mitte tipp -, analüüsi ja proovi ei ole lihtne füüsika ja keemia.
3. Ultra kõrge temperatuuri stabiilsus, kasutades temperatuuri vahemikus, mis on kõrgeim töötemperatuur võib jõuda 1800 kraadi.
4. Kõrge kasutamise määr korda : vee-või 10% soolhappe pesemine, kuivatamine, saab korduvalt kasutada, ei mõjuta tulemust eksperimenti.
Art.Nr.
Mudel
Kategooria
Suurus Φmm
ühik 100 PC/set
JYL0010
American TA Q20
Alumiinium
Φ5.4*2.6 mm
komplekt
JYL0011
Alumiinium
Φ5.4*2mm
komplekt
JYL0012
American TA Q10
Alumiinium
Φ6.65*1,7 mm
komplekt
JYL0013
Alumiinium
Φ6.8*2.7 mm
komplekt
JYL0020
Mettler Šveits
Alumiinium pingdi
Φ6*1,7 mm
komplekt
JYL0021
Alumiinium dingwei
Φ6*1,7 mm
komplekt
JYL0074
100ul
Φ6*4mm
komplekt
JYL0030
Birkin Elmer (PE)
Alumiinium
Φ6.65*1,7 mm
komplekt
JYL0031
Alumiinium
Φ6.2*1.3 mm
komplekt
JYL0040
Saksamaa Naichi
Alumiinium
Φ8*2.1 mm
komplekt
JYL0041
Seiko

Kauba parameetrid

Liigitus:
Laboris Kütte-Seadmed
Mudeli Number:
JYL0051
Brändi Nimi:
TATETS
Suurus:
6.7*4mm

See meeldib sulle paremini