• Algaja
Hedge trimmer 9 1 Rohi lõikur 52cc Mootori Multifunktsionaalne bensiinimootoriga lõikur Bensiin strimmer Pruner

Hedge trimmer 9 1 Rohi lõikur 52cc Mootori Multifunktsionaalne bensiinimootoriga lõikur Bensiin strimmer

€ 196.00

Kättesaadavus
Laos


Ilus 9 1 Sätestatud, et igaühel peaks olema kodus! Sa saad teha peaaegu kõike seda, sa võid seda kasutada nagu võsa, muruniiduk, mootorsaag, hedge trimmer, strimmer ja palju muud. Lihtsalt pilk tarvikud ette! Tema powrfull mootor 52cc sa wil olema võimeline töötama kiiresti.
See punkt on kiiresti muutunud hädavajalikuks, et sa. Tõepoolest, see ühendab ühes tootes kõik vahendid, mida vaja säilitada teie hekid, oma puud, oma aed, oma lille hästi seisukorras! Pealegi, millel on võimas mootor, mis võimaldab teil töötada palju kiiremini ja eelkõige ilma traat ripub selja taha. Kes ei ole olnud ebameeldiv üllatus, et vähendada võimu traat, töötades samal ajal?! Ärge kartke!
Pange tähele, et see : tähelepanu Pöörama, see mootor on, kasutades 2 taktiline õli. Teil on segada bensiini 2 taktiline õli (4%). Kui sul ei ole, või unustada, oma engin tuleb kohe hävitada. See ei ole hõlmatud kõik garantii!
Tehniline Kirjeldus meie 9 1 tööriist :
Mootor : 1 silinder, 2 taktiline, Moteur : 1 cylindre, 2 T, õhkjahutus, 52cc Võimsus Max. : 3,0 cv. Mootorsae Juhend : 30 cm / Kogupikkus : +- 2m07. Hedge-trimmer : noad length450 mm / kogupikkus +- 2m30 tera Hedge-trimmer saab reguleerida iga nurga all, et teile meeldib katkesta oma hekid vertikaalselt või horizontaly Trimmer, millel on kahekordne lõikamine juhtmed (2,4 mm) ning Niiduki tera) 3 hambad Kogupikkus : +- 1m80. Kütus : Mix bensiini ja 2 stroke oil (4%). Kütusepaagi maht 550ml. Ermergency Stop-nuppu. Easy Start süsteem Kaalu : 6,5 kg Pakkide : 2 karpi / (1) 30*30*27cm 8.8 Kg (2) 95*18*14cm 9.12 Kg Tarvikud tingimusel, (vaata pilte) Lahtrisse :
52 CC Motor x 1
Mootorsae Manus × 1
Hedge Trimmer Manus × 1
Pieksijä Snipper / Võsa Tera × 7
(Ainult üks Võsa Autoga Pole ja Rohu-Amet)
1 Meetri Laiendamine Pole × 3
Tööriistakomplekt × 1
Kütuse-Õli Mikser, Kindad, Kaitseprillid, Kõrvaklapid, Õlarihm, Jalg/Boot Piirded, Tööriistakomplekt × 1
Kasutusjuhend × 1

Kauba parameetrid

Brändi Nimi:
chikura
Võimsus Tüüp:
Bensiin / Gaas
sertifitseerimine:
CE
Tüüp:
Professionaalne Niidukid
Kiirus Edasi:
1
Funktsioon:
2-Taktiline
Lõikelaius:
2

See meeldib sulle paremini