• Algaja
Q7844-60002 Loogika Peamine Juhatuse Kasutamiseks HP 3050 HP3050 Vormindamistööriista Juhatuse Mainboard

Q7844-60002 Loogika Peamine Juhatuse Kasutamiseks HP 3050 HP3050 Vormindamistööriista Juhatuse Mainboard

€ 25.80

Kättesaadavus
Laos

Attentio n
Palun Sõnum. Milline on teie printeri mudel ? Vaikimisi shipping toote mudel on HP 3050. Rohkem, et Rohkem Soodustingimustel . Tere tulemast meiega ühendust.

Shippin g
Tavaliselt , Korraldada saadetis 24 tunni jooksul .
Hiina Post Air Mail tavapärane saabumisaeg on 15~60 päeva. Muud shipping Tavapärane saabumisaeg : EMS = 7~21 päeva , DHL = 4~14 päeva jooksul .
Palun võtke meiega ühendust kui teil on vaja muid laevandus meetod.
Qualit y
Umbes 90% Uued . Pärast Testitud ja 100% töötab
Transactio n
Me nõustuda ainult Ali-maksa tehingud.
Palun jätke sõnum, et meid teavitada sellest, kui palju väärtust kuulutada,kui ostja ei ole taotluse, et tagada ostjale saada, et tulumaksu vaba importimisel, me kinnitame seda kui "KINGITUS", mille madalam väärtus.
Kui tarne hilineb palun e-posti, meile.
Pärast kauba tarninud, palun kontrollige selle õigsust ja täielikkust kaupa. Kui kaup on vale või kahjustatud, palun keeldub alla kirjutamast kaupade ja võtke meiega ühendust.
Feedbac k
Kliendi rahulolu on meie jaoks väga oluline. Palun ärge jätke ühtegi neutraalset või negatiivset tagasisidet enne, võtke meiega ühendust .Negatiivset tagasisidet ei ole parim viis, et lahendada mingit probleemi. Me saame teha koostööd, et lahendada mingit vaidlust. Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad maksu tuleb enne pakkumise või ostu. Palun andke meile postive tagasisidet, kui olete rahul toote.Me vastame teile mõni küsimus 24 tunni jooksul ja proovida gurantee te tahate enne lahkumist tagasisidet.


Kauba parameetrid

Brändi Nimi:
GZLSPART
Tüüp:
Muud

See meeldib sulle paremini