• Algaja
1tk 315Mhz Universaalne Juhtmeta kaugjuhtimise Lülitid DC 12V 1CH Relee-Vastuvõtja Moodulid ja RF Saatja 315 kaugjuhtimisseadmed

1tk 315Mhz Universaalne Juhtmeta kaugjuhtimise Lülitid DC 12V 1CH Relee-Vastuvõtja Moodulid ja RF Saatja

€ 2.45
€ 2.00 -18 %

Kättesaadavus
Laos


Kallis sõber, tänan teid, et!
Kui tellimus on alla $5 või vähem, anname teile korraldada Hiina Post Tavaline Väike Pakett Plus .
Kanal pakkuda vaid Hiina jooksul posti Postitad, lähetamine, kavas on teavet, näiteks navigatsioon, alibaba korter võrgustik kinnitatud eeskirjade kasutada logistika kanaleid!
Kui tellimus on üle > $5, anname teile korraldada Hiina Posti Tähitud lennuposti.
Kanal pakub "posti tähitud pakk" osutada riigisisese ja Postitad, lähetamine, maksma navigatsiooni andmeid, nt sihtkohta. Alibaba korter võrgustik kinnitatud eeskirjade kasutada logistika kanaleid!
Komplekti kuulub : - Vastuvõtja moodul * 1tk ( koos Karbiga )
Kaugjuhtimispult * 1tk ( ei sisalda patareid aku )
(Kaks tähemärki nuppu Juhuslik tarne)
Tehnilised Andmed : Input Võimsus : 12 V Standby Vool : RF Sagedus :
315 M RF töörežiimi : superheterodyne Saada tundlikkus : > 97 dbm Edastava kaugus : üle 15 meetri Dekodeerimine režiim : MCU tarkvara dekodeerimine Learnable Saatjad : 1-16 saatjad Toetada serveri tüüp : Õppe-kood 1527 Lülitus Režiimid : Nii Hetkeline & Toggle Juhtmestik tüüp : fikseeritud terminal Lüliti Väljund : normaalselt avatud & normaalselt suletud. Mõõde PCB (L,W,H) 35*30*18mm 1 3/8 * 1 3/16 * 11/16" Lüliti Väljund : NO : tavaline avatud COM : ühise NC : tavaline lähedal
Traat port :
NR : tavaline avatud
COM : ühine
NC : tavaline lähedal
KUIDAS KASUTADA : sellel toodete detailide lehele, seal on tutvustamistegevuse video saadaval. On teil võimalik vaadata ka video juures see URL : youtu.tuleb/k06q76qth Bw Tööpäeva Režiimid selgitus : Hetkeline Režiim : vajutage kaugjuhtimispuldi nuppu , relee aktiveerub, release kaugjuhtimispuldi nuppu relee lülitub välja. Lülitab Režiim : Vajutage ja vabastage kaugjuhtimispuldi nuppu , relee rakenduks. Vajutage ja vabastage kaugjuhtimispuldi nuppu uuesti ja relee lülitub välja. Kliiringu Kõik Salvestatud Saatjate : **Märkus** Pärast puhastades salvestatud saatjate, kõik saatjad on vaja relearned vastuvõtja poolt. Lükake õppe nuppu vastuvõtjal 8 korda , ja koodid on kustutatud . Õppe saatja : (hetkeline Režiim) Programing 2 nuppu, saatja kui hetkeline mode saatja. SAMM 1 vajutage ja vabastage õppe võtme vastuvõtja KORD. Oodake üks hetk , LED lülitub välja , mis näitab, teil on kantud õppimise riik. SAMM 2 vajutage ja vabastage esmalt nuppu oma saatja, LED-vastuvõtja juhatuse vilgub siis välja, mis näitab, et nupp oli õppinud. SAMM 3 Vajutage ja vabastage teine nupp, vaadates LED minna ja uuesti maha. Oodake 3 sekundit, LED lülitub uuesti sisse , näitab süsteem on kasutamiseks valmis. Õppe saatja : ( Lülita Režiimi ) Programing 2 nuppu, saatja kui lülitab. SAMM 1 Vajutage ja vabastage õppe võtme vastuvõtja KAKS korda. Oodake üks hetk , LED lülitub välja , mis näitab, teil on kantud õppimise riik. SAMM 2 Vajutage ja vabastage esmalt nuppu oma saatja, LED-vastuvõtja juhatuse vilgub, siis keerake maha. Mis näitab, et nupp oli õppinud. 3. SAMM Edasi vajutage ja vabastage teine nupp, vaadates LED minna ja uuesti maha. Oodake 3 sekundit, LED indikaator lülitub uuesti sisse , näitab süsteem on kasutamiseks valmis **Märkus** kaks nuppu saatjad saab kasutada ainult lülitab või hetkeline. Ühe transpordiliigi kohta 2 nuppu saatja. ( Pange tähele : Sa lase juhtpaneel õppida kaugjuhtimispulti, peate vajutage "A" ja "B" - nupp; Pigem lihtsalt vajutage üks neist ) Aga saate programmi teise saatja teise režiimi.

Kauba parameetrid

Kasutamine:
Universal
Traadita Side:
RF
Jaam:
1
Toetust APP:
No
Sagedus:
315 Mhz
Mudeli Number:
1201 Universaalne DC 12V 10A 433MHz Juhtmevaba kaugjuhtimine Lüliti Moodul
Pakett:
No
Lüliti Tüüp:
Kaugjuhtimispult
Kodeeringu Tüüp:
Intelligentne Õppe-koodi
Praegune Quiescent:
5mA
>97dbm> 97dbm> Receiving Sensitivity:
>97dbm>97dbm>>97dbm
Ümbersuunamise Režiim:
KÜSI
Töötemperatuur:
-30~+80
Shell:
Jah
PCB mõõde:
35*30*18mm
RF töörežiim:
superheterodyne
Terminali Väljund:
EI,COM,NC

See meeldib sulle paremini