• Algaja
Halnziye HY510-TU25 25g Thermal Grease Heatsink Ühend Liides Materjali puhul, CPU, GPU LED Elektroonilised Komponendid soojusülekande

Halnziye HY510-TU25 25g Thermal Grease Heatsink Ühend Liides Materjali puhul, CPU, GPU LED Elektroonilised

€ 1.81

Kättesaadavus
Laos


Vene ostjad palun anda oma täielik nimi! Täielik nimi on teie nimi + isa nimi + perekonnanimi.
HALNZIYE thermal grease suurepärase elektrilised insulativity, kõrge töötemperatuur, hea hydrophobe, väike pindpinevus ja mitte-korrosiooni, vabatahtlik termiline materjal teie elektrilised osad.
Märkus : See üksus hind sisaldab 1 tükk HY510-TU25 thermal grease, selle võimsus on 25g (0.88 oz).
Rakendused : arvuti, elektroonilised komponendid, LED jahutusradiaator, toiteplokk, PROTSESSOR jahutusradiaator, koduelektroonika ja nii edasi.
HY510 Hall thermal grease on parema jahutuse tulemuslikkust suure soojusjuhtivusega grafiit ja metalli pulber. Seda tuleks kasutada, et täita lüngad ja laiendada jahutamise vahelist ala kuumutusseadme ja jahutusradiaator.
HY510 thermal grease kaudu SGS ja CE sertifikaat, mis on kooskõlas ELI Ro HS, AINET ja JÕUDA testimise standardid.
Rakendused : Kõrge soojusenergia nõudlust moodul -, Jahutus-seadme lõpuni plaat või vahel raam, Suure kiiruse ja suurte lao sõita, Auto mootori kontroll -, Kõvaketta ja DVD-draiv, energia muundamise seadmed, High power LED, Sülearvuti ja Lauaarvuti -, Võrgu-side seadmed, kodumasinad, Elektroonika komponente.
Omadused :
Grafiit thermal grease, soojusjuhtivus 1.93 W/m-k
Hea elektrotehniline isolatsioon -, lagunemis-10kv pingega
Madal termiline takistus, hoida rasva seisukorras koos aega
Laia töötemperatuuri, hoida stabiilset tulemuslikkust temperatuuril -30~300 Celsiuse kraadi
Suure jõudlusega, säästes oma hind
Kuidas kasutada : 1. Puhas CPU ja jahutusradiaator pinnad,Pühkige pind kergelt vatiga või vatitikku mis on niisutatud alkoholiga või meie termilise puhastite 2. Aseta väike tilk thermal grease keskel külmik baas,pap selle ühtlaselt koos kaabitsaga või sõrme cot,parim paksus on 0.13~0,15 mm 3. Lisada jahutusradiaator töötleja ja Vältida eemaldamine jahutusradiaator pärast paigaldamist. Kõik pildid on reaalsed fotod : Märkus about tarne :
Tarneaeg paljude riikide tavaline on 7 - 39 tööpäeva (Venemaa 12 - 60 tööpäeva jooksul, Brasiilia 25-80 tööpäeva) jooksul, välja arvatud pühad.
Aga mis shipping mudeli te valite, Palun usaldage meid. Meil on valida parim shipping mudel ja saata välja punkt 2 päeva (välja arvatud pühadel) pärast makse kinnitamist. Saate paketi aega.
Sa peaksid tasuma tollimaksud on tolli ja selge tolli, kui on tariifid.
MÄRKUS :
KAHJU PAIGALDAMISE AJAL EI OLE MEIE KOHUSTUS, JA EI OLE HÕLMATUD GARANTII. PALUN KONTROLLI ÜHILDUVUST ENNE OSTU.
Tagasiside : Me teeme oma parima, et jätta teile kiire positiivne tagasiside näitab lugupidamist oma ostu. Kui mingil põhjusel on mingeid küsimusi meie toodete või meie teenuste palun pingutama, et jõuda, et me saaksime lahendada asja teile. Tagasiside on kõige olulisem vara Aliexpress, et müüja ja püüame olla täiuslik tagasisidet iga kliendi. Nii et kui midagi ei meeldi siis palun andke meile võimalus teha asju õigesti.

Kauba parameetrid

Tüüp:
Silikooni
Brändi Nimi:
HALNZIYE
Mudeli Number:
HY510-TU25
DIY Tarvikud:
Elektriline
is_customized:
Yes

See meeldib sulle paremini